خدمات

رژیم غذایی

تغذیه و برنامه غذایی سالم تنها محدود به میزان غذا نیست ما در این مجموعه علاوه بر نحوه صحیح غذاخوردن، تنوع و کاربردی بودن برنامه غذایی برای هر شخص و هر سلیقه ای را نیز مد نظر داریم، یکی از مهمترین تفاوت های روش ما توجه به روانشناسی افراد و استرس ها و اضطرابهای فرد است که خود می تواند عمده مشکل فرد باشد، همچنین در این مجموعه شما هیچوقت تنها نخواهید بود و از سوی پزشک خود و گروه درمانی پشتیبانی می شوید، افزایش آگاهی شما طی مسیر یکی از اصلی ترین اهداف ماست که در جلساتی که با هم خواهیم داشت آموزش های لازم نیز به شما داده خواهد شد.

لیزر کم توان

این دستگاه اثر خود را از طریق خاصیت فتوشیمیایی و بدون اثر حرارتی اعمال می کند و باعث افزایش یا کاهش عوامل سلولی موثر در روند کاهش یا افزایش التهاب بافت ها شده و بدینوسیله باعث بهبود زخم یا کاهش التهاب می شود. از این دستگاه در تسکین دردهای مزمن، افزایش سرعت ترمیم زخم، تسکین دردها پس از جراحی، درمان بیماری های استخوان و مفاصل و درمان تظاهرات پوستی استفاده می شود.

میکرودرم ابریژن

در این روش به وسیله یه دستگاه پیشرفته و حساس توسط جریانی از کریستالهای ظریف در مدت 15 دقیقه با ایجاد تراش بسیار سطحی و بدون هیچگونه درد و ناراحتی لایه های سطحی و مرده پوست برداشته می شود و با تحریک فیبر و پلاستها و کلاژن سازی پوست جوان تر و شاداب تر می شود. از مهمترین مزیت های این روش این است که کاملاٌ بی عارضه بوده و در انواع پوست با رنگهای مختلف حتی تیره برای درمان جای زخمهای قدیمی، جای جوش و لکه های پوستی، ترکهای پوست و بستن منافذ باز استفاده می شود.

مزوتراپی

روشی است که برای کاهش وزن، کاهش سایز، درمان سلولیت، تقویت مو، جوان سازی استفاده می شودکه در این روش برای هریک از موارد ذکر شده داروی مخصوص توسط دستگاه مزوتراپی در عمق مشخص شده و به مقدار نیاز تزریق می شود و در صورتی که این کار توسط پزشک با تجربه و آشنا به این روش انجام شود نتایج فوق العاده ای در بر خواهد داشت.

تکنیک Cavitation

در این روش که یکی از جدیدترین روش های غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی ها می باشد با استفاده از امواج اولتراسوند در سلولهای چربی حبابهای ریزی تشکیل می شود که در نتیجه باعث پارگی دیواره سلولی و از بین رفتن سلولهای چربی می شود.

 

 

صفحه اصلیرژیم اینترنتیتماس با من