5 ماده غذایی که شکم را کوچک می‌کند

5 ماده غذایی که شکم را کوچک می‌کند
1 – غلات سبوس‌دار
غلات زیاد مصرف کنید.مخصوصا غلات کامل..دلیلش مزایای زیادی است که برای سلامتی دارد. بهتر است بدانید افرادی که در رنامه روزانه خود غلات کامل می‌گنجانند کمتر به بیماری‌های کرونری (قلبی – عروقی) مبتلا می‌شوند. همچنین بر اساس تحقیقاتی که محققان انجام داده‌اند دریافتند که بتا‌کاروتن و لیکوپن‌ها که از قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها هستند در مقایسه با ترکیبات مضر که منجر به ذخیره‌سازی چربی در بدن می‌شوند به مراتب مفیدتر و پاک‌ترند.
2 –  شیر کم‌چرب
برای داشتن استخوان‌هایی قوی از شیر کم‌چرب زیاد استفاده کنید.اما داشتن کمری باریک و خوش‌تراش مستلزم این است که کالری عضلات خود را بسوزانید.
3 – روغن کانولا
روغن کانولا دارای خصوصیات مفید  تغذیه‌ای بوده و کمترین مقدار اسیدهای چرب اشباع را در بین روغن‌های گیاهی داراست. پیشنهاد می‌کنیم برای پخت و پز از این روغن استفاده کنید. روغن کانولا برای سلامت قلب بسیار مفید بوده و یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن و بخصوص کوچک کردن شکم است.
4 – فلفل قرمز
فلفل قرمز دارای مواد مغذی است که بدن برای سوزاندن چربی به آن‌ها احتیاج دارد. دارا بودن ویتامین  C یکی دیگر از خواص مفید فلفل قرمز است. بر اساس تحقیقات انجام شده یکی از طبیعی‌ترین راه‌ها برای کاهش وزن و لاغر شدن مصرف فلفل قرمز است.
5 – لوبیا
لوبیا سرشار از پروتئین است و قادر است پروتئین روزانه بدن شما را تأمین کند. لوبیا همچنین یکی از بهترین مواد غذایی برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان است. یکی دیگر از خصوصیات لوبیا این است که فاقد کلسترول است. بهتر است برای کمک به سلامت قلبتان پروتئین‌های گیاهی مانند لوبیا را جایگزین پروتئین‌های حیوانی در رژیم غذایی خود کنید. رژیم غذایی گیاهی هم دشمن سرسخت چربی‌های شکم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیرژیم اینترنتیتماس با من